ČERSTVÉ NOVINKY
2.8.2013:
Naše pivní pohotovost je Vám k dispozici – více se dozvíte v sekci „Pivní pohotovost“.

O nás

Vážení obchodní partneři,

úvodem mi dovolte Vám poděkovat za přízeň,kterou jste nám až doposud projevovali a které si velmi vážíme.

I díky této Vaší důvěře jsme tu pro Vás na trhu s gastronomií nepřetržitě již od 1. září roku 1992, kdy jsme pod názvem „W & H ovoce a zelenina“ poprvé otevřeli brány naší provozovny v Krkonošské 146. Od tohoto momentu se pro Vás snažíme být takovým obchodním partnerem, který nabízí nejen nejlepší ceny zboží, ale i osobní a přátelský přístup založený na vzájemné důvěře a poctivém obchodním styku.

V současné době je naší hlavní činností velkoobchod s gastronomií s důrazem na zásobování hotelů, pensionů, restaurací, škol, bufetů a jídelen alkoholickými a nealkoholickými nápoji, drogérií, těžkým koloniálem, čerstvým i sterilovaným ovocem a zeleninou a mnohým dalším. O komplexnosti nabídky našeho sortimentu se můžete přesvědčit v sekci „Sortiment“.

Doprava našeho zboží k Vám je již tradičně zdarma a lze jí sjednat při objednávce Vašeho zboží. Zavážíme nejen oblast Tanvaldska a Jablonecka, ale i oblast Harrachova, Rokytnice nad Jizerou, Liberce a Železného Brodu. V závislosti na množství objednaného zboží lze sjednat dopravu i do vzdálenějších oblastí.

Věřím, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále minimálně natolik úspěšná, jako doposud.

Jaroslav Vochvesta jednatel

 
 
 

Úvod | Sortiment | Kontakt | Objednávka | Pivní pohotovost | Registrace distributora lihu | O nás

Copyright © W&H Gastrovelkoobchod, 2011. All Rights Reserved